قوانین و مقررات را به دو بخش، آموزشی و مالی تقسیم کنید:

نکات مهم در قوانین آموزش و مالی عبارتنداز:
جهت اخذ مشاوره در هنگام ثبت نام و کسب اطلاعات در خصوص ویژگی های خاص دوره ها و تناسب آن با نیاز آموزشی شما حتما با کارشناسان ما با شماره های در تماس باشید.
حتما جهت اطلاع در خصوص عنوان دوره های آموزشی موسسه معنا و زمان برگزاری آنها تقویم به روز موسسه در (لینک مستقیم LMS) را چک بفرمایید.
حدنصاب برگزاری دوره های مجازی برای حدود 100 نفر از فراگیران در نظر گرفته شده است. (ظرفیت ها و میزان دانلودها)
لطفا در زمان انتخاب دوره آموزشی مورد نظر به سرفصل های دوره، مدرس و ساعت برگزاری دقت شود و در صورت نیاز دموی دوره مورد نظرتان را ببینید تا مظمئن شوید دوره متناسب با نیاز شما طراحی شده است، لازم به ذکر است بعد از صدور یوزر پس برای کاربر و تحوبل آن هیچ شرایطی مبنی بر انصراف، عودت شهریه و یا تغییر دوره وجود ندارد.
برخی از دوره ها بنابر ضرورت محتوایی که برای آن تعریف شده بصورت blended یا تلفیقی ارائه خواهد شد که در تقویم آموزشی نوع ارائه محتوا قید می شود، به عنوان مثال در دوره های کارآفرینی بخشی از ساعت آموزش بصورت حضوری ارائه می گردد و فراگیران ملزم به ارائه پروژه هستند.
کلیه مربیان در تمامی دوره های آموزشی زیرنظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای ملزم به داشتن مدرک مربیگری از سازمان هستند، فراگیران آموزش های مجازی بعد از گذراندن آزمون های دوره ای بصورت مجازی با امکانات زیر:

امکان مشاهده نمره، زمان شروع، پایان و مدت زمان پاسخ‌دهی هر کاربر
امکان مشاهده پاسخ‌های هر کاربر به هر سؤال
امکان مشاهده و ساخت گزارش‌های آماری از نمرات کاربران
امکان دریافت اطلاعات فوق در قالب خروجی Excel
و پس از کسب حدنصاب نمره مورد نیاز در صورت تمایل به سازمان جهت شرکت در آزمون جامع سازمان آموزش فنی و حرفه ای معرفی می شوند و در صورت قبولی از سوی سازمان مدرک پایان دوره به آنها تعلق می گیرد.
حضور و غیاب
بعد از پایان هر دوره آموزشی نظرسنجی از فراگیران به عمل می آید تا کیفیت اجرای دوره ها، محتوا تولید شده، پشتیبانی و …. در سیستم lmsموسسه ارزیابی شود و فراگیر امکان ارسال کلیه انتقادات و پیشنهادات را داشته باشد.
قوانین عمومی آموزشی: حضور اینترنتی دانشجو حداقل در 80% از جلسات کلاس های مجازی مربوط به هر درس الزامی است لذا اکیداً استفاده و حضور حداکثری در کلاسهای مجازی و نیز بهره برداری از محتوای الکترونیکی دروس توصیه می گردد
تخفیف های در نظر گرفته شده برای فراگیران متناسب با سطح بندی آنها در سیستم crm موسسه معناست ( برای فراگیرانی که اولین بار از سیستم lmsمعنا استفاده می کنند ؟ تخفیف و برای فراگیرانی که تعداد دوره های آموزشی گذرانده شده آنها در موسسه معنا از 3 دوره بیشتر باشد به ازا هر دوره ؟٪ از شهریه دوره کاهش می یابد.
قوانین کپی رایت آموزشگاه
فراگیران می توانند با استفاده از درگاه بانکی موجود در lms با استفاده از تمامی کارت های بانکی عضو شتاب مبلغ شهریه را واریز نمایند در صورت داشتن تخفیف کافیست کد تخفیف را وارد نمایند.