ردپای منحنی دوم در عرصه‌های گوناگون – معنا

ردپای منحنی دوم در عرصه‌های گوناگون

به وردپرس خوش آمدید. این اولین نوشته‌ی شماست. این را ویرایش یا حذف کنید، سپس نوشتن را شروع نمایید!

منحنی دوم، اندیشه‌ای است که پروفسور چارلز هندی در برخورد با آینده و لزوم همراه شدن با اقتضائات آن معرفی کرده است و در کتابی با همین نام که توسط نشرکتاب معنا ترجمه و منتشر شده است، به تشریح و تبیین آن در عرصه‌های مختلف می‌پردازد.

این کتاب که در کمتر از سه ماه به چاپ چهارم خود رسیده است، مخاطبانی از عرصه‌هایی متنوع را با خود همراه کرده است. منحنی دوم همچنین عنوان اولین رویداد از مجموعه رویدادهایی با نام ردپاست که روز گذشته به همت شرکت روما در سینما آستارای تهران برگزار شد. این رویداد با دعوت از گروهی از اساتید و مدیران فعال در حوزه سلامت و با تمرکز بر صنعت داروسازی، بازتابی از اندیشه منحنی دوم را در این عرصه به نمایش گذاشت.

در گفتگو با دکتر شاهین جعفری، بنیان‌گذار و رئیس کمیته اجرایی رویداد ردپا هدف از برگزاری این رویداد، ایجاد سوال برای مخاطبان آن و اثرگذاری در باورهای جامعه معرفی شد. چراکه لازمه تداوم در تغییر رفتار، باور به چرایی و اهمیت ایجاد تغییر است. کاری که به گفته او کتاب منحنی دوم با او و با سخنرانانی که در این رویداد به تبیین تعبیر خود از مفهوم منحنی دوم پرداخته بودندکرده است.

امیرشاهرخی، مدیر مسئول نشر کتاب معنا و میزبان چارلز هندی در تجربه اولین سفرش به ایران، در این رویداد، به مقدمه‌ای از مفهوم منحنی دوم و بیان تجربه‌ای که به دعوت و حضور پروفسور هندی و نهایتا ترجمه کتاب او در ایران منجر شد پرداخت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *